GULZ na sociálních sítích

Instagram GULZ Praha

Hlavní Yotube kanál školy
Youtube GULZ Praha

Sociální sítě zaměřené na podporu výuky jednotlivých předmětů

Fyzika – stránky, které jsou podporou pro předmět fyzika. Naleznete zde videa z experimentů, odkazy na zajímavé články s fyzikální tematikou, ale i odkaz na sdílený Google disk s výukovými materiály pro fyziku.
Instagram: @gulz_fyzika   Instagram GULZ fyzika
Facebook: @gulzfyzika   facebook GULZ fyzika
Google disk: Odkaz na disk

Informatika – stránky, které jsou podporou pro předmět informatika. Naleznete zde videa, obrázky prací našich žáků, odkazy na zajímavé články s tematikou informatiky, ale i odkaz na sdílený Google disk s výukovými materiály pro informatiku. Např. jsou zde i ukázky maturitních prací našich studentů, kritéria maturitní práce, atd.
Instagram: @gulzinformatika   Instagram GULZ informatika
Facebook: @gulzinformatika  Facebook GULZ informatika
Google disk: Odkaz na disk

Informatika plus – stránky, které jsou podporou pro seminář informatika plus. Naleznete zde videa, fotografie z práce našich žáků, ale i odkaz na sdílený Google disk s výukovými materiály pro seminář. Např. je zde instalace WordPressu s návody, podklady k práci s Ozoboty, atd.
Instagram: @gulzinformatikaplus   Instagram GULZ informatika plus
Facebook: @gulzinformatikaplus  Facebook GULZ informatika plus
Google disk: Odkaz na disk

Grafika a video – stránky, které jsou podporou pro seminář grafika a video. Naleznete zde videa, fotografie prací našich žáků, motivační fotografie, ale i odkaz na sdílený Google disk s výukovými materiály pro seminář. Např. jsou zde pokyny k samostatným pracím žáků, atd.
Instagram: @gulzgrafikavideo   Instagram GULZ grafika video
Facebook: @gulzgrafikavideo   Facebook GULZ grafika video
Google disk: Odkaz na disk

Chemie – stránky, které jsou podporou pro předmět chemie. Vznikly jako reakce na projekt pod záštitou firmy UniPetrol. Naleznete zde videa, fotografie a informace o zajímavých chemických experimentech.
Instagram: @vedanagulzu  Instagram věda na GULZu
Facebook: @vedanagulzu Facebook věda na GULZu
Youtube: Youtube věda na GULZu

Výtvarná výchova – stránky, které jsou podporou pro předmět výtvarná výchova. Naleznete zde fotografie prací našich studentů, dále motivační a vzdělávací videa a v neposlední řadě i informace o zajímavých výstavách, akcích a přednáškách.
Facebook: @gulzvytvarnavychova Facebook GULZ výtvarná výchova

Školní časopis – webové stránky školního časopisu, který byl vytvořen v rámci jedné maturitní práce z Informatiky v roce 2019/20, byl naplněn základními články a poté byl předán mediálnímu semináři, aby jeho studenti mohli v této práci pokračovat a tvořit obsah školního časopisu.
Školní časopis: CHAOS
Instagram: @casopis_chaos Instagram časopis Chaos