Basketbal chlapci

5. prosinec 2013

V pátek 8.11. se chlapci z naší školy zúčastnili basketbalového turnaje Poprask v sokolovně na Žižkově. Naši chlapci skončili na krásném 3. místě a za to jim patří velká pochvala a gratulace.

Turnaje se zúčastnilo 6 týmů rozdělených do 2 skupin. Hrací doba byla 2x10 minut a vítěz semifinálové skupiny postoupil do dalšího kola turnaje středních škol. V základní skupině se potkali s týmy ze škol Plzeňská, Svídnická a Svatoslavova. 

GULZ - Plzeňská

První zápas byl ze všech nejvyrovnanější. Na našich chlapcích bylo vidět, že se teprve rozehrávájí. To se projevilo na jejich výkonech. Nebýt zbrklého prvního poločasu, zápas bychom určitě dotáhli do vítězného konce. Ani to, že jsme v koncovce byli lepším týmem nám nepomohlo, a tak jsme prohráli o 2 body.

Svídnická - GULZ
Hned od začátku zápasu bylo vidět u našeho týmu herní zlepšení. Chlapci navázali na výkon z konce druhého poločasu minulého zápasu. Chlapci hráli velmi koncentrovaně a zápas vyhráli rozdílem 12 bodů.

GULZ - Svatoslavova
I přesto, že Svatoslavova byla jasným favoritem celého turnaje, tak jsme s ní statečně bojovali. V úvodu zápasu jsme vedli a ke konci poločasu jsme prohrávali minimálním rozdílem. Ve druhém poločase však Svatoslavova jasně dominovala a konečný výsledek byl 40:22.

Naši chlapci skončili na krásném 3. místě a za to jim patří velká pochvala a gratulace. Ve družstvu byl jenom jeden výkonnostní basketbalista a zdárně mu sekundovali hráči volejbalu a atleti. Jediná škoda, že postupoval pouze tým, který skončil na prvním místě. 
 

Tým: Tomáš Vaňkát(3.D), Martin Hladík (3.D), Adam Vrzal (3.C), David Šebrle (2.C), Stefan Krajnčevič (2.B), Jan Šel (1.C), Václav Svoboda(2.C) , Ondřej Androník(2.C), Jan Holý(2.C)
Trenér: Stanislav Kettner 

 

Zapsaly: Jana Chlupová a Lucie Červenková

Zobrazeno 1275 krát
Více z této kategorie:

GULZ na sítích

Sledujte nás na sociálních sítích:

Kontakty

Gymnázium U Libeňského zámku
U Libeňského zámku 1, 180 00  Praha 8

Jak k nám