Florbal POPRASK

2. prosinec 2013

Dne 20. listopadu jsme se, s naším  týmem z Gulzu, vydali reprezentovat naše gymnázium ve florbalu.  Turnaj se konal  v dejvické Unihoc aréně.

Do prvního zápasu jsme vstoupili s dobrou náladou, i když ještě trochu rozespalí. Střední odborné učiliště U Krbu jsme převálcovali 6:0, což nám dodalo sil a chuť do hry. Po prvním zápase následovala přestávka, při níž jsme si trochu vydechli a připravili se na další zápas.

Ve druhém utkání, kde jsme nastoupili proti Střední škole gastronomické, byla opět znát naše převaha. Výsledek 3:0 hovoří za vše. Zaslouženě jsme  postoupili do semifinále.

Před dalším bojem jsme měli dostatek času na regeneraci a na přípravu. Na malém cvičném hřišti jsme trénovali střelbu a doplnili spálené kalorie malým občerstvením.

Do třetího zápasu jsme nastoupili se zdravým sebevědomím, získaným v předchozích bojích. Bohužel přišlo první vyloučení (za mou hrubost), týmu to ale nijak výrazně neuškodilo. Důkazem toho je i gól Štěpána Pelce, při vlastním oslabení. Zápas jsme vyhráli 2:0. Zázračný brankář Ondra Hodan tak opět odešel s čistým kontem.

Ve finále nás čekal tým Gymnázia Truhlářská, který byl již od počátku žhavým favoritem. Přestože jsme dali první gól, hráli jsme výborně a statečně jsme bojovali, Truhlářská nás porazila 6:2. Skončili jsme na pěkném druhém místě.  Většina  našich hráčů byla zklamána z prohry, ale já si myslím, že  jsme dosáhli hezkého výsledku. Ukázali jsme, že na naší škole máme dobré florbalisty.

David Nicolas Zelenka

 

 

Zobrazeno 1017 krát

GULZ na sítích

Sledujte nás na sociálních sítích:

Kontakty

Gymnázium U Libeňského zámku
U Libeňského zámku 1, 180 00  Praha 8

Jak k nám