Finálové kolo minifotbalu SŠ v soutěži POPRASK

25. září 2013

Ve středu 25.9. 2013 se postupující tým z GULZU zúčastnil finálového kola minifotbalu SŠ v soutěži POPRASK.

K prvnímu utkání jsme nastoupili proti týmu SPŠST Panská. I když se naši chlapci ujali vedení, soupeř dokázal odpovědět a vyrovnal. V závěru zápasu dokonce vstřelil ještě jednu branku a zápas otočil na 2:1. Další zápas nás čekal proti ČAO Dr. Edvarda Beneše. Tento zápas skončil 1:1, a tak to s našimi chlapci nevypadalo vůbec dobře. Poslední místo ve skupině znamenalo konec v turnaji.

Naštěstí pro nás měla jedna ze škol ve svém týmu hráče staršího než pravidla dovolovala, tudíž byla tato škola diskvalifikována a místo ní postoupil GULZ. V rozhodujícím zápase o finálovou skupinu jsme narazili na výběr z Gymnázia Prof. Jana Patočky. Touha po napravení zaváhání ze skupiny byla viditelná. Po výhře 2:0 jsme postoupili do finálové skupiny.

 

Zde na nás čekal náš staronový soupeř ČAO Dr. Edvarda Beneše a Gymnázium Jana Keplera. Tyto dva týmy spolu uhráli bezbrankovou remízu. Náš zápas s ČAO Dr. Edvarda Beneše skončil opět 1:1 a s Gymnáziem Jana Keplera 0:0. Finálová skupina tak neměla jasného vítěze a o vítězi musely rozhodnout pokutové kopy. Jelikož jsme měli s ČAO Dr. Edvarda Beneše lepší skóre než Gymnázium Jana Keplera, tak se rozhodovalo jen mezi námi. Pokutové kopy naši chlapci vyhráli, a proto převzali diplom za 1. místo a zvedli nad hlavu pohár pro vítěze.

Zobrazeno 825 krát

GULZ na sítích

Sledujte nás na sociálních sítích:

Kontakty

Gymnázium U Libeňského zámku
U Libeňského zámku 1, 180 00  Praha 8

Jak k nám